Рішення міської ради

Про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№28 від 27.12.2017 р.

 

Про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою проведення заходів, спрямованих на виявлення, підтримку та самореалізацію обдарованих дітей і молоді та забезпечення участі дітей у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, фестивалях, конкурсах-оглядах творчих колективів, наукових учнівських конференціях, виставках творчих робіт, відповідно до Закону України «Про освіту», Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», Стратегії розвитку міста Хмельницького до 2025 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми розвитку освіти міста Хмельницького на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням позачергової десятої сесії Хмельницької міської ради від 29.12.2016р. №2, виклавши графу «Перелік заходів програми» пункту 2 Додатку 5 до Програми в наступній редакції: «Проведення заходів, спрямованих на виявлення, підтримку та самореалізацію обдарованих дітей і молоді. Забезпечення участі дітей у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах, змаганнях, фестивалях, конкурсах-оглядах творчих колективів, наукових учнівських конференціях, виставках творчих робіт тощо».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!