Рішення міської ради

Про внесення змін до «Програми забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади на 202

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії

№3 від 02.06.2023 р.

 

Про внесення змін до «Програми забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади на 2023-2024 роки», затвердженої рішенням позачергової двадцять четвертої сесії міської ради від 10.02.2023 року №5 (із змінами)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою підвищення рівня безпеки мешканців Хмельницької міської територіальної громади, визначення превентивних заходів, спрямованих на посилення захисту життя і здоров’я людей, громадської безпеки, недопущення диверсій і проявів тероризму, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до «Програми забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади на 2023-2024 роки», затвердженої рішенням позачергової двадцять четвертої сесії міської ради від 10.02.2023 року №5 (із змінами), саме:

1.1. У пункті 7, підпункті 7.1 Паспорту Програми … замінити …

1.2. Пункти 6.2. і 6.3. Додатку до Програми «Заходи щодо виконання Програми забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади на 2023-2024 роки» викласти в редакції наступного змісту:

1.3. Додаток до Програми «Заходи щодо виконання Програми забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької міської територіальної громади на 2023-2024 роки» доповнити пунктом 6.4 наступного змісту:

1.4. …

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!