Рішення міської ради

Про внесення змін до рішень Хмельницької міської ради

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№12 від 15.12.2021 р.

 

Про внесення змін до рішень Хмельницької міської ради

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про доступ до публічної інформації», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення першої сесії Хмельницької міської ради №7 від 08.12.2020 «Про утворення постійних комісій Хмельницької міської ради восьмого скликання», а саме:

1.1. Пункт 1.4 проекту рішення викласти в новій редакції: «комісія з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади».

2. Внести зміни до рішення першої сесії Хмельницької міської ради №9 від 08.12.2020 «Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради восьмого скликання», а саме:

2.1. Пункт 1.4 проекту рішення викласти в новій редакції: «комісія з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади».

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради В.Діденка.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!