Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сьомої сесії

№3 від 20.07.2016 р.

 

Про внесення змін до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Бюджетним кодексом України, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2 "Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради соціально-економічного та культурного розвитку міста та затвердження Положення про нього", а саме:

1.1. пункт 3.2.8 додатку до нього викласти в новій редакції: "Спрямування коштів на житлове будівництво, реконструкцію та на ремонт житла всіх форм власності, в т.ч. будинків житлово-будівельних кооперативів (ТОВ "ЖЕО"), Будинкоуправління №2 КЕВ м.Хмельницький та будівель і споруд комунальної власності";

1.2. в пункті 3.2.9 додатку слова "ЗАТ "ЖЕО"  змінити на слова "ТОВ "ЖЕО".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!