Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2 зі змінами

 

Про внесення змін до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2 зі змінами

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Хмельницька міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 4-ї сесії міської ради від 31.10.2006 року №2 «Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької міської територіальної громади та затвердження Положення про нього» зі змінами, а саме:

1.1 пункт 3.2. Положення викласти в новій редакції: «Кошти цільового фонду використовуються згідно з затвердженими міською радою програмами, кошторисом та/або планом використання бюджетних коштів на відповідний бюджетний рік за наступними напрямками:»;

1.2. пункт 3.2.7. Положення викласти в новій редакції: «Спрямування коштів на житлове будівництво, реконструкцію та на ремонт житла всіх форм власності, в т. ч. будинків житлово-будівельних кооперативів (ТОВ «ЖЕО»), об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, Будинкоуправління №2 КЕВ м.Хмельницький, ТОВ «Керуюча компанія «Домком Хмельницький» та будівель і споруд комунальної власності, ремонт споруд цивільного захисту (укриття, бомбосховища, тощо) комунальної власності.».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на фінансове управління Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!