Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 17.02.2021 №2

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять дев’ятої сесії

№2 від 02.06.2023 р.

 

Про внесення змін до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 17.02.2021 №2

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про Національну поліцію», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Хмельницької міської територіальної громади, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 17.07.2021 №2 (зі змінами), а саме додатки 1, 2 до «Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» викласти в новій редакції, згідно із додатками 1, 2.

1.1 Пункти 5.6, 5.10 та 5.11 розділу 5 «Заходи щодо виконання Програми забезпечення охорони прав і свобод людини, профілактики злочинності та підтримання публічної безпеки і порядку на території Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» додатку 3 до Програми, викласти в наступній редакції:

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на Хмельницьке районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області та відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!