Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. №28 "Про впорядкування орендної плати за землю"

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення шістнадцятої сесії

№16 від 11.04.2012 р.

 

 

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. №28 "Про впорядкування орендної плати за землю"

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України "Про оренду землі" та "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. №28 "Про впорядкування орендної плати за землю", а саме:

1.1. викласти пункт 2.12 у новій редакції: "під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 для орендарів, які  у термін, визначений відповідним рішенням міської ради, не надали документи, необхідні для укладення договору оренди землі та/або не уклали договорів оренди землі, за виключенням випадків, коли реєстрація договору оренди землі не була проведена не з вини орендаря";

1.2. викласти пункт 2.14 у новій редакції: "під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 для орендарів-юридичних осіб, платників податків та страхових внесків, які не зареєстровані у м. Хмельницькому та/або які сплачують податки та страхові внески не у м. Хмельницькому, за виключенням випадків, коли в оренду надаються земельні ділянки, на яких розташовані їх філії, дочірні підприємства або інші структурні підрозділи, які зареєстровані та сплачують податки та страхові внески  у м. Хмельницькому".

2. Визнати такими, що втратили чинність підпункти 2.14.1 та 2.14.2 рішення  чотирнадцятої сесії міської ради від 07.11.2007 р. №28 з внесеними змінами і доповненнями.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С.Самишкіна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!