Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013р. №47

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№31 від 31.05.2017 р.

 

Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013р. №47

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Хмельницької міської ради, секретаря міської ради М.Кривака, з метою впорядкування обліку майна територіальної громади міста, оформлення та державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, у зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на приміщення, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013р. №47 «Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності», а саме: в пункті 127 додатку цифри «1461,5» замінити на цифри «1551,8», в тому числі: підземний пішохідний тунель – 758,14, допоміжні приміщення – 65,6, сходи – 728,06».

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова  О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!