Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії міської ради від 13.02.2019 №99

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять другої сесії

№12 від 26.06.2019 р.

 

Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої сесії міської ради від 13.02.2019 №99

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 №17 «Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів в комунальну власність міста та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів в комунальну власність міста», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять дев’ятої сесії міської ради від 13.02.2019 №99 «Про надання згоди на безоплатну передачу з державної в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького дитячого садка за адресою: м.Хмельницький, провулок Козачий,47/2, який перебуває на балансі акціонерного товариства «Хмельницькобленерго», доповнивши в назві та по тексту рішення після слів «дитячого садка» словами «на 90 місць».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!