Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять сьомої сесії

№20 від 30.04.2014 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою підвищення надходження орендної плати та з метою впорядкування розрахунку орендної плати при передачі об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького в оренду операторам телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку, операторам та провайдерам телекомунікацій, які надають послуги з доступу до Інтернету, для розміщення технічного обладнання, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, постановою КМ України від 04.10.1995р. №786 “Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу” міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в пункт 1 додатку 6 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, доповнивши після слів “з доступу до Інтернету” словами "(в тому числі розміщення технічного обладнання)”.

2. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1.14 додатку 5 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!