Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок другої сесії

№103 від 17.09.2014 р.

 

Втратило чинність відповідно до

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

 

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законами України “Про охорону культурної спадщини”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в абзац 3 пункту 2.6 розділу 2 додатку 2 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, доповнивши після слів “у разі належності об’єкта оренди до об’єктів культурної спадщини, що є пам’ятками”, словами “до щойно виявлених об’єктів культурної спадщини чи її (його) частин”.

2. Внести зміни в додаток 3 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, доповнивши пункт 5 підпунктом 5.15 наступного змісту: “5.15. Забезпечувати збереження переданої в оренду пам’ятки, щойно виявленого об’єкта культурної спадщини чи її (його) частини відповідно до вимог Закону України “Про охорону культурної спадщини” та умов охоронного договору”.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!