Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок шостої сесії

№19 від 24.12.2014 р.

 

Втратило чинність відповідно до

рішення 7-ї сесії міської ради від 14.07.2021 №40

 

 

Про внесення змін до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11

 

З метою впорядкування орендних відносин та враховуючи пропозицію постійної комісії Хмельницької міської ради з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста, керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток №6 до рішення двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013р. №11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”:

1.1. в пункті 14 додатку слово “інвалідів” виключити;

1.2. додаток доповнити пунктом 19:

“розміщення громадських організацій інвалідів, які не займаються комерційною діяльністю, на площі не більш як 50 кв.м – 1%; за надлишки площі понад 50 кв.м – 7%”.

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!