Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.02.2022р. №6

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять третьої сесії

№20 від 15.09.2023 р.

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 23.02.2022р. №6

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою оптимізації механізму надання фінансової підтримки за приріст поголів’я корів власного відтворення, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки, в рамках Програми розвитку підприємництва Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2025 роки, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 23.02.2022р. №6 «Про затвердження Порядків надання фінансової підтримки в рамках Програми розвитку підприємництва Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2025 роки», а саме:

1.1. Підпункт 1.1, пункту 1, додатку 1 викласти у такій редакції: «Цей Порядок надання фінансової підтримки за приріст поголів’я корів власного відтворення (далі – Порядок) визначає умови та механізм надання фінансової підтримки в рамках Програми розвитку підприємництва Хмельницької міської територіальної громади на 2022-2025 роки (далі – Програма) шляхом надання з бюджету Хмельницької міської територіальної громади фінансової підтримки фізичним особам-власникам корів (далі – Фізичні особи) за кожну наявну прирощену корову власного відтворення (далі – Підтримка)».

1.2. Пункт 5.3. додатку 1 викласти у такій редакції: «На підставі поданих до 15 жовтня документів, управління економіки міської ради формує відомість фізичних осіб-власників корів, які мають право на отримання фінансової підтримки за приріст корів власного відтворення (додаток 4), та подає проєкт рішення на затвердження виконавчому комітету міської ради».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Ваврищука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!