Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради від 04.12.2015 року №17

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№84 від 31.01.2018 р.

 

Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради від 04.12.2015 року №17

 

Розглянувши подання секретаря міської ради Кривака М.М., відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994р. №414 «Про види, розмір і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення першої сесії Хмельницької міської ради від 04.12.2015 року №17 «Про умови оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету»:

1.1. У назві та по тексту рішення виключити слова «секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету» в усіх відмінках.

1.2. Пункт 3 рішення викласти в наступній редакції:

«3. Встановити міському голові СИМЧИШИНУ Олександру Сергійовичу преміювання до Дня місцевого самоврядування у розмірі посадового окладу та щомісячну премію у розмірі 100% від нарахованої заробітної плати в межах коштів, передбачених на преміювання, та за рахунок економії коштів, передбачених на оплату праці».

1.3. У пункті 4 слова «що не перевищує» виключити.

1.4. Пункт 5 виключити.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сабій Ю.С.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!