Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення першої сесії від 02.12.2010 р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової третьої сесії

№20 від 12.01.2011 р.

 

 

Про внесення змін до рішення першої сесії від 02.12.2010 р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”

 

У зв’язку з визнанням повноважень депутата міської ради Собка А.І., враховуючи пропозиції депутатів Кольгофер О.В. і Собка А.І. та відповідно до ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення першої сесії від 02.12.2010р. №8 “Про затвердження складу постійних комісій Хмельницької міської ради шостого скликання”:

1.1. включити до складу постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства Собка Анатолія Івановича, депутата міської ради, обраного по багатомандатному виборчому округу від Хмельницької міської організації Партії Регіонів.

1.2. виключити зі складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами члена комісії Кольгофер Оксану Вікторівну, депутата міської ради, обраного по одномандатному виборчому округу №6 від Хмельницької міської організації Партії Регіонів та включити її до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!