Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення позачергової сорок четвертої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2020 №4

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення другої сесії

№107 від 23.12.2020 р.

 

Про внесення змін до рішення позачергової сорок четвертої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2020 №4

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової сорок четвертої сесії Хмельницької міської ради від 28.08.2020 №4 «Про створення комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затвердження його Статуту, уповноваження Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради на здійснення повноважень засновника щодо управління комунальною установою Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи Хмельницької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»», а саме:

1.1. В пунктах 9 та 10 додатків 2 та 3 до рішення слова «секретар Хмельницької міської ради» замінити на слова «заступник міського голови відповідно до розподілу обов’язків»;

1.2. В пункті 20 додатку 3 до рішення виключити слова «довідку про відсутність судимості».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!