Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 14.01.2021 №1

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять сьомої сесії

№4 від 19.04.2023 р.

 

Про внесення змін до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 14.01.2021 №1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення ефективної роботи та подальшого розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про міський електричний транспорт», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової третьої сесії міської ради від 14.01.2021 №1 «Про затвердження Програми розвитку електротранспорту Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки» із внесеними змінами, виклавши додаток 1 до Програми в новій редакції, згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління транспорту та зв’язку, управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління та заступника міського голови М.Ваврищука.

3. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

File link
Розмір: 325 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!