Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення позачергової тридцять шостої сесії міської ради від 21.12.2023 №2

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової сорокової сесії

№3 від 22.05.2024 р.

 

Про внесення змін до рішення позачергової тридцять шостої сесії міської ради від 21.12.2023 №2

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, на підставі розпорядження Хмельницького міського голови від 08.04.2024 №86-р та з метою забезпечення виконання заходів підготовки території Хмельницької міської територіальної громади до оборони в особливий період, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», «Про основи національного спротиву», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення позачергової тридцять шостої сесії міської ради від 21.12.2023 №2 «Про затвердження Програми заходів національного спротиву Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік», виклавши пункт 3 додатку до Програми у наступній редакції:

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!