Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення сесії Хмельницької міської ради

Про внесення змін до рішення сесії Хмельницької міської ради

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про землеустрій», Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до пункту 1 додатку 7 до рішення 9-ої сесії Хмельницької міської ради від 20.10.2022 р. № 42, доповнивши його графою «Термін надання земельної ділянки», у якій вказати такий термін: «7 років», у зв’язку із виявленням технічної помилки та згідно зі зверненням Управління земельних ресурсів.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука  і управління земельних ресурсів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!