Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№5 від 06.02.2020 р.

 

Втратило чинність відповідно до:

рішення 25-ї сесії міської ради від 28.03.2023 №24

 

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, звернення управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, органів, відповідальних за надання адміністративних послуг, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради, керуючись Законами України «Про адміністративні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сесії міської ради від 20.09.2017 року №37 «Про визначення переліку адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради та втрату чинності рішень міської ради», виклавши перелік адміністративних послуг, які надаються через управління адміністративних послуг у новій редакції згідно з додатком.

2. Суб’єктам надання адміністративних послуг затвердити та подати до управління адміністративних послуг оновлені відповідно до вимог чинного законодавства інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг.

3. Відповідальність та контроль за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій та начальника управління адміністративних послуг О.Хохлова.

4. Контроль за виконання рішення покласти на комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

File link
Розмір: 260 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!