Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №11 «Про затвердження Порядку участі громадськості у діяльності Хмельницької міської ради»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№29 від 31.01.2018 р.

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №11 «Про затвердження Порядку участі громадськості у діяльності Хмельницької міської ради»

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації» та Регламентом Хмельницької міської ради сьомого скликання, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016 року №11 «Про затвердження Порядку участі громадськості у діяльності Хмельницької міської ради» виклавши пункт 11 додатку до рішення в новій редакції:

«Прозорість в роботі ради також забезпечується через створення можливостей присутності громадян на пленарних засіданнях сесій та постійних комісій».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на секретаря міської ради М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!