Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. із змінами

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять першої сесії

№18 від 25.11.2022 р.

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. із змінами

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №22 «Про затвердження Порядку визначення кандидатів на отримання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам м.Хмельницького на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади» із змінами, а саме:

1.1. у п.4.3 розділу 4 слова «про затвердження кандидатури на одержання пільгового довготермінового кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади (або частини кредиту) в залежності від суми наявних коштів» замінити словами «про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про надання пільгового довготермінового кредиту на будівництво (реконструкцію) і придбання житла за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської територіальної громади (або частини кредиту) одинокому молодому громадянину (молодій сім’ї із зазначенням кандидатури та розміру кредиту в залежності від суми наявних коштів»;

1.2. п.4.4 доповнити словами «із зазначенням кандидатури та розміру кредиту в залежності від суми наявних коштів».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління молоді та спорту.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!