Проекти рішень міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку за надані пільги на послуги зв’язку, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті, інших передбачених  законодавством пільг» зі змінами, а саме:

1.1. в пункт 5.5. розділу 5 «Порядок проведення розрахунків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» додатку до рішення доповнити абзацом наступного змісту:

«На час дії воєнного стану, в період перебоїв в роботі пристроїв зчитування електронних квитків через відсутність мережі Internet, облік пільгових перевезень проводиться за допомогою паперових квитків з відповідною реєстрацією в журналах обліку.»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення та заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!