Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової тридцять сьомої сесії

№9 від 25.01.2024 р.

 

Про внесення змін до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, відповідно до Комплексної програми «Піклування» в Хмельницькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням десятої сесії Хмельницької міської ради від 15.12.2021 №45, зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії міської ради від 18.05.2016р. №17 «Про затвердження Положення про порядок розрахунку за надані пільги на послуги зв’язку, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті, інших передбачених законодавством пільг» зі змінами, а саме:

пункт 5.5. розділу 5 «Порядок проведення розрахунків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду» додатку до рішення доповнити абзацом наступного змісту:

«В разі зміни особи (єдиний оператор), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування на маршрутах, де замовником послуг з перевезення пасажирів виступає виконавчий комітет Хмельницької міської ради, розрахунок обсягу відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян в електротранспорті в перехідний період (з дня наступного, після завершення роботи попереднього оператора по день, що передує дню початку повноцінної роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду на усьому рухомому складі електротранспорту) відбувається шляхом множення днів перехідного періоду на середньодобовий обсяг здійснених перевезень (визначення середньодобового обсягу здійснених перевезень проводиться на підставі даних електронного обліку останніх 100 днів роботи попереднього оператора) та тариф, що діє на момент розрахунку.»

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення та заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації, з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!