Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №5 «Про впровадження заходів щодо запобігання корупції»

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять дев’ятої сесії

№5 від 04.03.2020 р.

 

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №5 «Про впровадження заходів щодо запобігання корупції»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету від 12.12.2019 №1058, керуючись Законом України «Про запобігання корупції», Постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 «Питання запобігання та виявлення корупції», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 20.07.2016 №5 «Про впровадження заходів щодо запобігання корупції», а саме:

1.1. Пункт 1 рішення викласти в такій редакції:

«Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату виконкому Панчука Анатолія Анатолійовича».

1.2. Пункт 2.6 розділу 1 додатку 2 до рішення викласти в такій редакції:

«2.6 Близькі особи - члени сім’ї суб’єкта, на якого поширюється дія цього Порядку, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб’єкта.

Члени сім’ї :

а) особа, яка перебуває у шлюбі із суб’єктом, на якого поширюється дія цього Порядку, та діти зазначеного суб’єкта до досягнення ними повноліття - незалежно від спільного проживання із суб’єктом;

б) будь-які особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки із суб’єктом, на якого поширюється дія цього Порядку (крім осіб, взаємні права та обов’язки яких не мають характеру сімейних), у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету та завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату виконкому.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!