Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення десятої сесії

№2 від 15.12.2021 р.

 

Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету та звернення квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький щодо звільнення від сплати земельного податку, керуючись ст.284 Податкового кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішень міської ради», а саме: в додатку 3.2. «Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до ст.ст.281,282,283,284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку» після слів «Збройні Сили України» виключити слова «крім квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницький».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на фінансове управління Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!