Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової вісімнадцятої сесії

№1 від 09.09.2022 р.

 

Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою встановлення пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для благодійних організацій (фондів), керуючись Податковим кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сьомої сесії міської ради від 14.07.2021 року №1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішень міської ради», а саме: додаток 1.2. «Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до 266.4.2. пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» доповнити наступним пунктом:

Благодійні організації (фонди), створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків

100

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на фінансове управління Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!