Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сорок восьмої сесії

№87 від 04.03.2015 р.

 

Втратило чинність відповідно до

рішення 5-ї сесії міської ради від 16.03.2016 №23

 

 

Про внесення змін до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9

 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Кривака Михайла Михайловича та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014р. №9 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції - мешканцям м.Хмельницького, Порядку звільнення учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих під час участі в антитерористичній операції – мешканців м.Хмельницького від сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій незалежно від форм власності житлового фонду та Порядку звільнення від сплати за харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, дітей, батьки яких загинули під час участі у антитерористичній операції, дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції та дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», а саме:

1.1. Підпункт 5.3. пункту 5 додатку 3 доповнити словами «термін дії довідки 6 місяців».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка та управління освіти Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.

 

Секретар міської ради  К.Чернилевський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!