Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.04.2010 року №31 зі змінами та затвердження Порядку виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять четвертої сесії

№19 від 09.10.2019 р.

 

 

Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.04.2010 року №31 зі змінами та затвердження Порядку виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять п’ятої сесії Хмельницької міської ради від 28.04.2010 року №31 зі змінами «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», а саме: абзац 6 пункту 11 Положення викласти в новій редакції: «- виплата компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування та вартості проїзду до місця лікування».

2. Затвердити Порядок виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 09.10.2019р. №19

ПОРЯДОК

виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького

1. Цей Порядок визначає механізм виплати грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування почесним громадянам міста Хмельницького та її розміри.

2. Підставою для виплати компенсації є заява громадянина, до якої додаються документи, а саме:

- копія паспорта (1, 2 сторінки та сторінка з реєстрацією);

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера;

- копія посвідчення почесного громадянина міста Хмельницького;

- документ про сплату повної вартості санаторно-курортної путівки (проживання, харчування та лікування) та документ, що засвідчує проходження особою санаторно-курортного лікування;

- реквізити соціального рахунку банку.

3. Грошова компенсація надається один раз на рік після проходження санаторно-курортного лікування. Якщо у поточному році скористались санаторно-курортним лікуванням відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, компенсація не виплачується.

4. Компенсація виплачується у розмірі, що не перевищує п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених законодавством на 1 січня року, в якому здійснено самостійне санаторно-курортне лікування, а також оплата проїзду в санаторій та в зворотному напрямку у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) згідно з поданими проїзними квитками. У випадку проїзду залізничним транспортом відшкодовують вартість квитка у плацкартному вагоні. Вартість проїзду відшкодовується в сумі не більше 500 гривень у дві сторони. Звернення за виплатою компенсації подається не пізніше 10 грудня поточного року. У разі смерті Почесного громадянина, не одержана ним сума не виплачується.

5. Контроль за цільовим використанням коштів на виплату грошової компенсації покладається на управління праці та соціального захисту населення. Виплата грошової компенсації перераховується на особистий рахунок заявника в межах видатків, затверджених бюджетом міста.

 

Секретар міської ради М.Кривак

Начальник управління праці та соціального захисту населення  С.Воронецький

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!