Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 №14 (із змінами)

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять дев’ятої сесії

№16 від 02.05.2024 р.

 

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 №14 (із змінами)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою впорядкування обліку майна Хмельницької міської територіальної громади, державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять сьомої сесії Хмельницької міської ради від 30.04.2014 №14 «Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності Хмельницької міської територіальної громади та знаходяться на балансі комунальних підприємств – управляючих муніципальних компаній» (із змінами), доповнивши додаток до рішення пунктом 129 наступного змісту:

з/п

Адреса

буд.

Площа,

кв.м

Балансоутримувач

129

вул. Інститутська

12/1

73,7

УМК «Південно-Західна»

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В.Новачка та управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади.

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!