Рішення міської ради

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення вісімнадцятої сесії

№14 від 25.10.2017 р.

 

Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, з метою впорядкування обліку майна територіальної громади міста, в зв’язку із перейменуванням житлово-експлуатаційних контор міста, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014 №14 “Про затвердження переліку об’єктів (будівель, споруд, приміщень), які перебувають у власності територіальної громади м.Хмельницького та знаходяться на балансі житлово-експлуатаційних контор м.Хмельницького”:

1.1. замінити в назві рішення та в пункті 1 рішення слова “житлово-експлуатаційних контор м.Хмельницького” на слова “комунальних підприємств - управляючих муніципальних компаній”;

1.2. замінити в додатку до рішення вираз “ЖЕК №1” на вираз “УМК “Центральна”, вираз “ЖЕК №2” на вираз “УМК “Проскурівська”, вираз “ЖЕК №3” на вираз “УМК “Південно-Західна”, вираз “ЖЕК №5” на вираз “УМК “Дубове”, вираз “ЖЕК №6” на вираз “УМК “Заріччя”, вираз “ЖЕК №7” на вираз “УМК “Озерна”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!