Рішення міської ради

Про внесення змін до загальної чисельності апарату виконавчих органів міської ради

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення восьмої сесії

№8 від 21.09.2016 р.

 

Про внесення змін до загальної чисельності апарату виконавчих органів міської ради

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету міської ради, постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, з метою забезпечення охорони культурної спадщини, оптимізації надання адміністративних послуг та у зв’язку з розширенням органам місцевого самоврядування повноважень з надання адміністративних послуг, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення першої сесії міської ради від 02.12.2010 року №20 «Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності апарату ради і виконавчих органів ради, про втрату чинності рішень міської ради» щодо збільшення загальної чисельності виконавчих органів Хмельницької міської ради, визначених пунктом 3 даного рішення, на 15 штатних одиниць.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!