Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до Переліку площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького, затвердженого рішенням 17-ої сесії міської ради №24 від 02.04.2008р.

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять сьомої сесії

№67 від 14.12.2018 р.

 

Про внесення змін та доповнень до Переліку площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького, затвердженого рішенням 17-ої сесії міської ради №24 від 02.04.2008р.

 

Розглянувши пропозицію міського голови О.Симчишина, звернення садівничого товариства «Подільська калина», протокол засідання топонімічної комісії від 09 жовтня 2018р. №40, протокол засідання топонімічної комісії від 19 жовтня 2018р. №41, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти найменування скверу, що розташований вздовж струмка в районі вулиці Інститутської та Хмельницького міського перинатального центру: Сквер імені Степана Руданського.

2. Присвоїти новій вулиці, яка розташована в житловому масиві мікрорайону Озерна, найменування: вулиця Гетьманська.

3. Внести зміни та доповнення до Переліку площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків, розташованих на території міста Хмельницького, затвердженого рішенням 17-ої сесії міської ради №24 від 02.04.2008р., а саме:

3.1. доповнити Перелік наступними об'єктами:

 

з/п

Повна назва

Коротка назва

Опис розташування

Рік присвоєння

найменування

(перейменування)

Попередні назви

Код вулиці для використання в інформаційних системах

1037.

Сквер

імені Степана Руданського

 

вздовж струмка в районі вулиці Інститутської та Хмельницького міського перинатального центру

2018

 

 

1038.

вулиця Гетьманська

вул. Гетьманська

житловий масив у мікрорайоні Озерна, з'єднує

вул.Панаса Мирного з вул.Старокостянтинівське шосе

2018

 

 

 

3.2. викласти пункт 743 в наступній редакції:

743.

проїзд

1-й Слов’янський

прз.

1-й Слов’янський

Дубове

СТ “Будівельник”,

СТ “Подільська калина”

2016

 

755

 

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка, директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів О.Чорнієвича, в.о. начальника управління архітектури та містобудування З.Пилипчука.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!