Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом, із змінами, внесеними рішенням 36-ої сесії міської ради №41 від 05.03.2014р.

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять дев’ятої сесії

№27 від 25.06.2014 р.

 

Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом, із змінами, внесеними рішенням 36-ої сесії міської ради №41 від 05.03.2014р.

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Хмельницької міської ради, враховуючи клопотання фізичних осіб-підприємців, керуючись Законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про благоустрій населених пунктів” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом, із змінами, внесеними рішенням 36-ої сесії міської ради №41 від 05.03.2014 р. “Про внесення доповнень до Положення про порядок розгляду питань, пов’язаних із самочинним будівництвом”, а саме:

1.1. пункт 51.7. розділу 51 “Вирішення питань, пов'язаних із самочинним розміщенням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” викласти у новій редакції: “Розрахунок пайової участі на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, яка має бути внесена до міського бюджету, проводить управління торгівлі.

Розмір пайової участі на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури визначається як вартість 1 кв.м земельної ділянки, на якій самочинно розташована тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності, помножена на площу, яку займає ця самочинна тимчасова споруда”;

1.2. доповнити розділ 51 “Вирішення питань, пов'язаних із самочинним розміщенням тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” наступними пунктами:

“51.8. Пайова участь, розрахована у відповідності до пункту 51.7., суб’єктом підприємницької діяльності має бути внесена до міського бюджету повністю або частинами протягом не більше трьох місяців після проведення розрахунку;

51.9. У разі невиконання вимог пункту 51.8. суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний у десятиденний термін самостійно привести розміри тимчасової споруди до розмірів, визначених у паспорті прив’язки та договорі особистого строкового сервітуту.

У разі невиконання цієї вимоги така тимчасова споруда підлягає демонтажу.”

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова, управління торгівлі, управління архітектури та містобудування.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!