Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради №64 від 29.08.2012р. «Про впорядкування орендної плати за землю та втрату чинності рішень сесії міської ради»

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять восьмої сесії

№24 від 30.10.2013 р.

 

Про внесення змін та доповнень до рішення дев’ятнадцятої сесії міської ради №64 від 29.08.2012р. «Про впорядкування орендної плати за землю та втрату чинності рішень сесії міської ради»

 

Розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики та підприємництва, керуючись Законами України “Про оренду землі” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням двадцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 24.04.2013р. №56, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до п.2 додатку доповнивши його після слів «- різного виду площадки, майданчики, які не передбачені цим рішенням» наступними словами: «(та крім тих, що використовуються для розміщення, будівництва та обслуговування автомобільних газокомпресорних станцій для заправки автомобілів природним газом, автозаправних комплексів та автозаправних станцій);» та після слів «- для розміщення, будівництва та обслуговування проходів, проїздів, площадок, заїздів, пожежних, аварійних та запасних виїздів, газону» наступними словами: «(крім тих, які використовуються для розміщення, будівництва та обслуговування автомобільних газокомпресорних станцій для заправки автомобілів природним газом, автозаправних комплексів та автозаправних станцій)».

2. Внести доповнення до п.2 додатку доповнивши його після слова «гаражів» наступними словами «, наданих в межах безоплатної приватизації».

3. Внести зміни до п.2 додатку замінивши вираз «столярної майстерні» на вираз «майстерні, ангарів, доків" (за виключенням п.8 та п.10)».

4. Внести зміни до п.5 додатку замінивши вираз «- для розміщення, будівництва та обслуговування боксів, гаражів для зберігання автотранспорту юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності» на вираз «- для розміщення, будівництва та обслуговування боксів, гаражів для зберігання автотранспорту юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності та громадян, крім індивідуальних гаражів».

5. Внести зміни до п.10 додатку замінивши вираз «- для розміщення, будівництва та обслуговування СТО, об’єктів для миття автомобілів;» на вираз «- для розміщення, будівництва та обслуговування СТО, підприємств для технічного обслуговування і ремонту автомобілів, об’єктів для миття автомобілів, для розміщення будівництва та обслуговування павільйонів" (за виключенням п.2, п.11).

6. Доповнити підпункт 2.5. даного рішення наступними словами «, при неможливості функціонального розподілу нерухомого об’єкту на частини, для встановлення розміру орендної плати застосовується найвищий коефіцієнт кратності до розміру земельного податку згідно функціонального призначення земельної ділянки.»

7. Визнати таким, що втратив чинність підпункт 2.8. даного рішення. Підпункти 2.9.-2.10. вважати відповідно 2.8.-2.9., а підпункт 2.12.-2.10.

8. Підпункт 2.9. рішення викласти в новій редакції: «Під час розрахунку орендної плати за землю застосовується коефіцієнт кратності 12 на термін один рік з дня державної реєстрації права оренди для орендарів, які у термін, визначений відповідним рішенням міської ради, не надали документи, необхідні для укладення договору оренди землі, за виключенням випадків, коли документи не були подані не з вини орендаря.»

9. Доповнити пункт 2 рішення наступними підпунктами:

«2.11. Під час розрахунку орендної плати за землю, яка відведена під будівництво нових об’єктів, добудову та надбудову до існуючих не враховуються різного виду площадки, майданчики, які не передбачені цим рішенням, а також проходи, проїзди, площадки, заїзди, пожежні, аварійні та запасні виїзди, газони.

2.12. На період реконструкції розрахунок орендної плати здійснюється згідно первинного призначення об’єктів нерухомого майна, у випадку відведення земельної ділянки під реконструкцію об’єктів з надбудовою та добудовою об’єктів іншого призначення, розрахунок орендної плати за землю здійснюється на підставі підпунктів 2.5., 2.11. даного рішення.

2.13. Розмір орендної плати може бути змінено на вимогу Орендодавця, в особі управління земельних ресурсів та земельної реформи, у разі зміни грошової оцінки земель м.Хмельницького та у разі встановлення нових ставок земельного податку відповідно до чинного законодавства України.

2.14. Земельна ділянка, яка надається в оренду під/для обслуговування об’єктів нерухомого майна (на які оформлено право власності), може бути надана в оренду не більше ніж на 10 років, а земельна ділянка, яка надається під/для будівництва, розміщення, реконструкцію чи добудову об’єктів нерухомого майна – не більше ніж на 3 роки. При зміні цільового використання земельної ділянки, що була надана під/для обслуговування об’єктів нерухомого майна на будівництво, розміщення, реконструкцію чи добудову об’єктів нерухомого майна, термін оренди орендованої земельної ділянки змінюється з 10 років на 3 роки. У випадках, коли земельна ділянка надається в оренду одночасно під/для будівництва, розміщення, реконструкцію чи добудову об’єктів нерухомого майна та під/для їх обслуговування (у разі оформленого на них права власності), вона може бути надана в оренду терміном не більше 3років.»

10. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи С.Самишкіна.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!