Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.09.2016 року №3 «Про затвердження Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№5 від 20.09.2017 р.

 

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.09.2016 року №3 «Про затвердження Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою забезпечення ефективної реалізації Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до рішення міської ради від 21.09.2016 року №3 «Про затвердження Програми бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Хмельницького на 2017-2019 роки», а саме в додатку 2 «Положення про бюджетування за участі громадськості (бюджет участі) міста Хмельницького»:

1.1. викласти пп.6.1,6.4,10.3,10.7 у наступній редакції:

«6.1. Електронна система створюється для забезпечення автоматизації усіх етапів Бюджету участі. Посилання на електронну систему «Громадський проект» розміщується на веб-сайті Хмельницької міської ради та виконавчого комітету (http://www.khm.gov.ua/).

6.4. Для створення кабінету та подачі проектів автор проекту здійснює реєстрацію в електронній системі за допомогою авторизації через електронну пошту, внесення серії і номеру паспорта та завантаження його сканованої копії (паспорту або посвідчення на постійне проживання), або через BankID.

10.3. Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі за допомогою авторизації мешканця міста Хмельницького через електронну пошту і введення ним серії та номеру паспорту громадянина України (посвідчення на постійне проживання) із додаванням сканованої копії документа, або через BankID.

10.7. Голоси, подані на бланках голосування на паперових носіях до пунктів супроводу Бюджету участі, вносяться до електронної системи її операторами (відповідальними особами ХМКП «Хмельницькінфоцентр» та управління адміністративних послуг) щоденно не пізніше дня, наступного за днем, коли був поданий такий голос»;

1.2. виключити п.10.8.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!