Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до Статуту Хмельницької міської поліклініки №2 та затвердження нової редакції Статуту

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№90 від 31.05.2017 р.

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Хмельницької міської поліклініки №2 та затвердження нової редакції Статуту

 

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з метою приведення Статуту Хмельницької міської поліклініки №2 у відповідність до Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ, організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», керуючись Основами законодавства України про охорону здоров’я, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Статуту Хмельницької міської поліклініки №2, а саме:

1.1.  розділ ІV «Майно поліклініки» доповнити пунктами 4.6., 4.7., 4.8.:

- «4.6. Поліклініка є неприбутковою юридичною особою з моменту реєстрації в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.»

- «4.7. Доходи (прибутки) Поліклініки використовуються виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених цим Статутом.»;

- «4.8. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Поліклініки або їх частини між Засновником та працівниками (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску) та інших пов’язаних з нею осіб.».

1.2. пункт 10.9. розділу Х «Ліквідація та реорганізація» викласти у новій редакції: «У разі припинення поліклініки (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) її активи повинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу міського бюджету.».

2. Затвердити нову редакцію Статуту Хмельницької міської поліклініки №2, яку доручити підписати головному лікарю Хмельницької міської поліклініки №2 П.Рошко, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 202 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!