Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» та затвердження нової редакції Статуту

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п’ятнадцятої сесії

№96 від 31.05.2017 р.

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» та затвердження нової редакції Статуту

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з метою приведення Статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» у відповідність до Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ, організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», керуючись Основами законодавства України про охорону здоров’я, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до Статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр», а саме:

1.1. пункт 1.8. розділу 1 «Загальні положення» викласти у новій редакції: «У разі припинення Закладу (у результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) його активи повинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховані до доходу міського бюджету.».

1.2.  розділ 4. «Фінансово-господарська діяльність.» доповнити пунктами 4.9., 4.10.:

- «4.9. Доходи (прибутки) Закладу використовуються виключно для фінансування видатків на його утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених цим Статутом.»

- «4.10. Забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) Закладу або їх частини між Засновником та працівниками (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску) та інших пов’язаних з ним осіб.»

2. Затвердити нову редакцію Статуту комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр», яку доручити підписати головному лікарю комунального закладу «Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр» Я.Бабію, згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 209 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!