Рішення міської ради

Про внесення змін та доповнень в рішення тридцять сьомої сесії  міської ради від 30.04.2014р. №8 із внесеними змінами

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцятої сесії

№21 від 17.04.2019 р.

 

Втратило чинність відповідно до

рішення 2-ї сесії міської ради від 23.12.2020 №30

 

Про внесення змін та доповнень в рішення тридцять сьомої сесії  міської ради від 30.04.2014р. №8 із внесеними змінами

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, клопотання управління культури і туризму, звернення головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, звернення фізичних осіб - підприємців та керуючись Законами України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону праці», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правилами благоустрою території міста Хмельницького», затвердженими рішенням п’ятнадцятої сесії міської ради від 29.02.2012р. № 10, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення в рішення тридцять сьомої сесії міської ради від 30.04.2014р. №8 «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького» із внесеними змінами, а саме:

1.1. У розділі І. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького:

1.1.1. п.1.1. після слів «Про регулювання містобудівної діяльності» доповнити словами «Про охорону праці» далі за змістом;

1.1.2. у п.1.4. замінити слова «в Центрі надання адміністративних послуг (далі ЦНАП)» на слова: «в Управлінні адміністративних послуг (далі УАП) далі за змістом;

1.2. У розділі ІІІ. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького викласти п.3.3. у наступній редакції:

«Усі об’єкти, що стосуються сфери відпочинку і розваг, повинні мати належний естетичний вигляд, архітектурно вписуватись у навколишнє середовище, відповідати вимогам законодавства з питань санітарії, охорони праці, пожежної безпеки, електрогосподарства, систем газопостачання та інших нормативно - правових актів і документів, що регламентують експлуатацію атракціонів.

«Ризики відвідувачів і обслуговуючого персоналу об’єктів сфери відпочинку і розваг від впливу небезпек повинні бути унеможливлені за рахунок виконання запобіжних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки під час виготовлення, монтажу та експлуатації атракціонної техніки.».

1.3. У розділі ІV. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького викласти п.4.1. та п.п.4.1.1., 4.1.2., 4.1.3., 4.1.4., 4.1.5. у наступній редакції:

«4.1. Для отримання погодження на надання послуг, визначених п.п.2.1.1;2.1.2.;2.1.3. Положення суб’єкт господарювання подає в УАП такі документи:

- заяву на ім’я начальника управління культури і туризму (форма заяви - додаток 3 до Положення);

- акт про допуск атракціону до експлуатації та його копію;

- посвідчення суб'єкта господарювання про проходження навчання та перевірки знань з питань охорони праці та його копію;

- викопіювання з ситуаційного плану міста Хмельницького, складене  під розміщення об’єктів пересувної мережі у сфері відпочинку і розваг в масштабі М 1:2000, М 1:500 та його копію;

- ветеринарний паспорт на тварину (при наданні послуг з використанням тварин) та його копію;

- довіреність про право представляти інтереси суб’єкта господарювання в органах місцевого самоврядування, оформлену в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника) та її належним чином завірену копію;

- посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та його копію.

4.1.1. Заява погоджується :

- із землекористувачем;

- з балансоутримувачем - управлінням житлово-комунального господарства, якщо об’єкт пересувної мережі сфери відпочинку і розваг знаходиться на землях загального користування;

- з Хмельницькою міською комунальною аварійно-рятувальною службою на водних об’єктах (в разі розташування атракціону на воді).

Заява та документи, що додаються до неї, подаються особисто суб’єктом господарювання (керівником юридичної особи, фізичною особою – підприємцем) або уповноваженою ним особою на підставі довіреності адміністратору УАП.

Зазначений перелік документів є вичерпним.

Заявник несе відповідальність за достовірність інформації зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.

Заяви розглядаються в порядку їх чергового надходження згідно з реєстрацією. Термін розгляду документів – 5 робочих днів з дня реєстрації зазначеної заяви адміністратором УАП;

4.1.2. Адміністратор УАП реєструє заяву та документи і передає в управління культури і туризму, яке розглядає заяву та документи та забезпечує підготовку відповідного наказу.

4.1.3. Управління культури і туризму на основі відповідного наказу готує погодження на розміщення об'єктів пересувної та дрібної стаціонарної мережі сфери відпочинку і розваг (форма погодження - додаток 5 до Положення) або обґрунтовану відмову у видачі погодження;

4.1.4. Наказ та погодження або обґрунтована відмова у видачі погодження не пізніше наступного робочого дня після підписання начальником (заступником начальника) управління культури і туризму передаються адміністратору УАП для видачі суб’єкту господарювання;

4.1.5. Погодження видається суб’єктам господарювання за зверненням у кожному окремому випадку і діє протягом терміну, на який воно було видане.».

1.4. У розділі ІV. Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького:

1.4.1. абзац третій п.4.2. викласти у наступній редакції: « - дозвіл управління Держпраці у Хмельницькій області та його копію»;

1.4.2. у п.4.2.2. та п.4.3.2. після слів: «Заява погоджується» забрати слова: «адміністратором ЦНАП» далі за текстом.

1.5. Розділ V. Положення про надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького доповнити:

1.5.1. п.п.5.5.6. наступного змісту: не допускати до роботи працівників за відсутністю у них допуску до роботи в «Особистій медичній книжці», відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 №280 “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб”.

1.5.2. п.п.5.5.7. наступного змісту: регулярно проводити миття та дезінфекцію об’єктів сфери відпочинку і розваг, з наявністю відповідних підтверджуючих документів.

1.6. В додатку 1 до Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м.Хмельницького «Перелік об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку і розваг у м.Хмельницькому». «Місце розташування: дендропарк по Старокостянтинівському шосе»:

1.6.1. доповнити  пунктом 9 наступного змісту:

 

№ п/п

Об’єкт сфери відпочинку і розваг

Кількість (одиниць)

9.

Тир

1

 

1.6.2. п.2. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «2» на цифру «3»; в п.4. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «5» на цифру «10».

1.7. В додатку 1 до Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території м. Хмельницького «Перелік об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку і розваг у м. Хмельницькому». «Місце розташування: парк культури і відпочинку ім.М.Чекмана.

1.7.1. в п.12. в графі «Кількість (одиниць)» замінити цифру «1» на цифру «2».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова  О. Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!