Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток 1 до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №15

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№13 від 10.02.2023 р.

 

Про внесення змін в додаток 1 до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №15

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та з метою розвитку культури і мистецтва, матеріальної підтримки і заохочення до подальшої творчої діяльності провідних митців та викладачів мистецьких шкіл Хмельницької міської територіальної громади, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №15 «Про заснування персональних стипендій Хмельницької міської ради для провідних митців та викладачів мистецьких шкіл Хмельницької міської територіальної громади та затвердження Положення про неї», виклавши пункт 4.2. в наступній редакції: «Розмір стипендії 75% від мінімальної заробітної плати».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління культури і туризму.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!