Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток 2 до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013 року №7

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тридцять сьомої сесії

№12 від 30.04.2014 р.

 

Про внесення змін в додаток 2 до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013 року №7

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013 року №7 «Про затвердження Порядку відшкодування вартості витратних матеріалів, виробів медичного призначення та лікування мешканців міста міським комунальним аптекам, лікувальним закладам неміської комунальної, інших форм власності та постачальникам витратних матеріалів, затвердження складу комісії з визначення доцільності видатків на відшкодування вартості витратних матеріалів, виробів медичного призначення та лікування мешканців міста міським комунальним аптекам, лікувальним закладам неміської комунальної, інших форм власності та постачальникам витратних матеріалів та втрату чинності рішення міської ради», а саме:

1.1. виключити зі складу комісії Костенко Аліну Миколаївну, Гуцула Івана Володимировича;

1.2. включити до складу комісії Кузьменко Тетяну Сергіївну, заступником голови комісії, клінічного провізора управління охорони здоров’я; Кондратюк Ірину Володимирівну, членом комісії, головного спеціаліста – міського лікаря-педіатра управління охорони здоров’я.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення.

 

Міський голова С.Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!