Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення 34-ої сесії міської ради від 31.03.2010р. №5

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дванадцятої сесії

№11 від 09.11.2011 р.

 

 

Про внесення змін в додаток до рішення 34-ої сесії міської ради від 31.03.2010р. №5

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, у зв'язку зі змінами, внесеними в законодавство України та з метою здійснення ефективного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства і Правил благоустрою території м. Хмельницького, затверджених рішенням 24-ї сесії Хмельницької міської ради від 08.04.2009 р. № 7, керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про благоустрій населених пунктів”, Кодексом України про адміністративні правопорушення, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення 34-ї сесії міської ради від 31.03.2010 р. №5 “Про затвердження Положення про управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста” згідно з додатком.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О. Віннікова.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення міської ради

від 09.11.2011 р. №11

Зміни до Положення

про управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

1. Пункт 3.17. викласти в новій редакції: “Здійснює контроль за виконанням заходів фізичними та юридичними особами щодо приведення до належного санітарного стану територій об'єктів благоустрою міста шляхом проведення перевірок, а при наявності недоліків, вказує на них вищезазначеним особам.

2. Пункт 3.23. викласти в новій редакції: “Здійснює контроль за порядком та дотриманням термінів проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького, визначених нормативно-правовими актами”.

3. Пункт 3.24. викласти в новій редакції: “Веде реєстр місць проведення робіт, пов'язаних з порушенням елементів об'єктів благоустрою м. Хмельницького”.

4. В п.4.2. слова: “приписи по усуненню виявлених порушень” виключити.

5. Пункт 4.5. викласти в новій редакції: “Здійснювати в межах своєї компетенції контроль за дотриманням законодавства в сфері благоустрою населених пунктів. Складати акти перевірок щодо дотримання Правил благоустрою території м. Хмельницького, вказуючи на виявлені недоліки та визначаючи строки їх усунення”.

 

Секретар міської ради В. Лесков

Начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста О. Райчук

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!