Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення шістнадцятої сесії міської ради №7 від 12.07.2017 «Про затвердження Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення дев’ятнадцятої сесії

№16 від 27.12.2017 р.

 

Про внесення змін в додаток до рішення шістнадцятої сесії міської ради №7 від 12.07.2017 «Про затвердження Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток до рішення шістнадцятої сесії міської ради №7 від 12.07.2017 «Про затвердження Положення про порядок використання символіки міста Хмельницького», а саме:

1.1. в пункті 1.7. розділу 1 слова «з комерційною метою» замінити на слова «з метою отримання прибутку»;

1.2. назву розділу 2 викласти у наступній редакції: «Використання символіки міста Хмельницького без погодження»;

1.3. в пункті 2.1. розділу 2 слово «спеціального» виключити;

1.4. в підпункті 2.1.1. пункту 2.1. розділу 2 слова «з комерційною метою» замінити на слова «з метою отримання прибутку»;

1.5. абзац другий пункту 3.4. розділу 3 викласти в наступній редакції: «Управління торгівлі розглядає заяву протягом 5 днів з моменту її реєстрації.»;

1.6. в пункті 4.1. розділу 4 слова «із комерційною метою» замінити на слова «із метою отримання прибутку».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю.Сабій.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!