Рішення міської ради

Про внесення змін в додаток до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №16

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової двадцять четвертої сесії

№14 від 10.02.2023 р.

 

Про внесення змін в додаток до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №16

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою матеріальної підтримки обдарованих дітей Хмельницької міської територіальної громади забезпечення їх інтелектуального та духовного розвитку, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внесення змін в додаток до рішення сьомої сесії Хмельницької міської ради від 14.07.2021 №16 «Про внесення змін в додаток 2 до рішення 19 сесії Хмельницької міської ради від 21.01.2001 №6 та втрату чинності рішення», виклавши пункт 4.2. в наступній редакції: «Розмір стипендії складає 50% від мінімальної заробітної плати».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака та управління культури і туризму.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!