Рішення міської ради

Про внесення змін в Програму охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової шостої сесії

№7 від 09.06.2021 р.

 

Про внесення змін в Програму охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки

 

Розглянувши пропозицію секретаря міської ради, депутата міської ради В.Діденка та лист управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницької міської ради, з метою забезпечення виконання природоохоронних заходів у м.Хмельницькому, керуючись законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Програму охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки, яка затверджена рішенням п’ятої сесії міської ради від 21.04.2021р. №69 (далі – Програма), в таблицю 4 «Заходи у сфері поводження з відходами» додатку 1 до Програми «Основні завдання та заходи Програми охорони довкілля Хмельницької міської територіальної громади на 2021-2025 роки, загальний обсяг прогнозованого фінансування Програми», а саме:

- в рядку «5» таблиці 4 стовпець «Відповідальні» викласти в наступній редакції: «Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, Управління з питань екології та контролю за благоустроєм, ХКП «Спецкомунтранс».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М. Ваврищука та управління з питань екології та контролю за благоустроєм.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!