Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення четвертої сесії міської ради від 31.10.2006 року №2

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової вісімнадцятої сесії

№2 від 09.09.2022 р.

 

Про внесення змін в рішення четвертої сесії міської ради від 31.10.2006 року №2

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення четвертої сесії міської ради від 31.10.2006 року №2 «Про утворення цільового фонду Хмельницької міської ради соціально-економічного та культурного розвитку Хмельницької міської територіальної громади та затвердження Положення про нього» із змінами, виклавши у новій редакції пункт 3.2.4 Положення: «Забезпечення відшкодування компенсаційних виплат у вигляді передплати газети «Проскурів» для окремих пільгових категорій громадян».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови М.Кривака.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!