Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 року №24 та затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцятої сесії

№82 від 31.10.2012 р.

 

Про внесення змін в рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 року №24 та затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 08.04.2009 року №24 "Про затвердження переліку об'єктів міської комунальної власності, що не підлягають приватизації", замінивши в пункті 34 додатку цифри та слова "1346,5 (підвал – 133,8, І та ІІ поверхи – 1212,7)" на цифри та слова "1212,7 (І та ІІ поверхи)".

2. Затвердити перелік об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на першого заступника міського голови О.Віннікова та управління комунального майна.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова С.МЕЛЬНИК

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 31.10.2012р. №82

ПЕРЕЛІК

об’єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні

п/п

Назва об’єкта

Адреса

Примітка

1.

Нежитлове підвальне приміщення загальною площею 139,6 кв.м.

вул.Проскурівська,15

В оренді

 

Начальник управління комунального майна В.ІВАШКО

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!