Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради №20 від 28.10.2009р.

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятнадцятої сесії

№53 від 29.02.2012 р.

 

 

Про внесення змін в рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради №20 від 28.10.2009р.

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення двадцять дев’ятої сесії Хмельницької міської ради №20 від 28.10.2009р.“ Про землі для ведення особистого селянського господарства та городництва, право розпорядження якими належить Хмельницькій міській раді”:

1.1. пункт 1.1. викласти у новій редакції:

«1.1. надаються раніше прийняті рішення місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування або інших суб'єктів, що мали право приймати відповідні рішення, колгоспів, радгоспів які свідчать про надання, виділення чи закріплення  відповідної земельної ділянки із зазначенням її площі, а також в разі наявних відомостей в земельно-шнурових, поземельних книгах;»;

1.2. пункт 1.3. викласти у новій редакції:

«1.3. земельна ділянка розташована за земельною ділянкою, на якій розташовано жилий будинок, господарські будівлі і споруди, що належать заявнику на праві власності і доступ до неї від доріг, проїздів відсутній;».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова  С. Мельник

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!