Проекти рішень міської ради

Про внесення змін в рішення міської ради №74 від 20.09.2017р.

 

Про внесення змін в рішення міської ради №74 від 20.09.2017р.

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов, затверджений рішенням сесії міської ради №74 від 20.09.2017 року, а саме:

Пункт 2 Порядку викласти в новій редакції: «Право на отримання грошової компенсації відповідно до цього Порядку мають учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції визначені пунктами 19, 20 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та особи з інвалідністю внаслідок війни III групи визначені відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, місце проживання яких зареєстровано у місті Хмельницькому, і які потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української PCP  та члени їх сімей, які проживають та перебувають разом з ними на квартирному обліку при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Переважне право на отримання грошової компенсації відповідно до цього Порядку мають особи з інвалідністю внаслідок війни III групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, місце проживання яких зареєстровано у місті Хмельницькому, і які потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української PCP та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!