Рішення міської ради

Про внесення змін в рішення позачергової 37 сесії міської ради від 06.02.2020 №9

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення тринадцятої сесії

№39 від 23.02.2022 р.

 

Про внесення змін в рішення позачергової 37 сесії міської ради від 06.02.2020 №9

 

Розглянувши пропозицію постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Колективне ремонтно-будівельне підприємство «Базис», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення позачергової 37 сесії міської ради від 06.02.2020 №9 «Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста самопливного каналізаційного колектора побудованого колективним ремонтно-будівельним підприємством «Базис» та зменшення розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», замінивши в п.1, цифри «216» на цифри «395».

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступників міського голови М.Ваврищука, В.Новачка.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!